Nowości

Przydział miejsc w domach studenckich

Lista przydziału miejsc w domach studenckich dostępna jest TUTAJ.

Komunikat - Program Erasmus+

Dodatkowa REKRUTACJA na studia na wyjazdy w ramach Programu Erasmus + (na II semestr 2017/2018) do wybranych Uczelni odbywać się będzie od 17 maja do 14 czerwca 2017 roku. Więcej informacji.

Aktualizacja oferty dydaktycznej w j. angielskim - ERASMUS 2017/2018

Szanowni Państwo, w załączeniu przesyłam pismo Prorektora ds. Studenckich Prof. dr hab. Andrzeja Klimka dotyczące aktualizacji oferty programowej w języku angielskim  na rok 2017-2018 skierowanej do  studentów zagranicznych przyjeżdżających w ramach Programu Erasmus oraz studentów polskich.

Czytaj więcej...

Komunikat - Erasmus+

Zawiadamiam studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że jest możliwość rejestracji na studia i praktyki zagraniczne, w ramach Programu Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018 (na semestr zimowy lub semestr letni). Więcej informacji TUTAJ.

Studia magisterskie dofinansowane przez MKOL

Uniwersytet Peloponeski (Grecja) wraz z Międzynarodową Akademią Olimpijską od kilku lat prowadzi studia magisterskie dofinansowywane przez MKOL.

Czytaj więcej...

Komunikat Koordynatora Programu Erasmus+

Zawiadamiam studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że jest możliwość zostania tutorami-opiekunami 47 studentów zagranicznych przyjeżdżających z uczelni partnerskich w ramach Programu Erasmus+. (8 krajów)

Czytaj więcej...

Komunikat PKOL

26 stycznia br. w Polskim Komitecie Olimpijskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród VII Konkursu Polskiej Akademii Olimpijskiej na prace magisterskie, rozprawy doktorskie oraz publikacje naukowe z zakresu edukacji olimpijskiej i olimpizmu.

Czytaj więcej...

Film podsumowujący dwie kadencje rektorskie prof. Andrzeja Klimka

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o AWF w Krakowie, będącego podsumowaniem działalności władz Uczelni w okresie dwóch ostatnich kadencji  (2008-2016). Link do filmu.

Przychodnia AWF - remont ogłoszenie

Informacja o remoncie przychodni Scanmed - Akamedik, przy AL. Jana Pawła II 82, szczegółowe informacje w załączniku.

Czytaj więcej...

Zwycięzcy finałów AWF OPEN 2016 w Tenisie

W dniach 17- 18 grudnia 2016 roku w hali tenisowej AWF odbyły  się jubileuszowe X Halowe Mistrzostwa Małopolski Amatorów w Tenisie o Puchar JM Rektora AWF,  prof. dr hab. Aleksandra Tyki.

Czytaj więcej...

AWF_Reklama_220.gif

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie:

Partnerzy: