Aktualności

Podsumowanie- Święto Sportu AWF Kraków 2017!!!

Zapraszamy do zapoznania się z relacją i podsumowaniem Święta Sportu

Czytaj więcej...

Ozłocona AWF w Krakowie podczas AMP w Aerobiku Sportowym 2016/2017!!!

Rektor AWF w Krakowie prof. dr hab. Aleksander Tyka pogratulował sekcji Aerobiku Sportowego, która podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Aerobiku Sportowym zdeklasowała rywali zdobywając 3 złote i 2 srebrne medale w Generalnej Klasyfikacji Indywidualnej AMP.
Zawodnicy wręczyli również Panu Rektorowi puchar za zdobycie I miejsca w Generalnej Klasyfikacji Drużynowej.

Czytaj więcej...

Podsumowanie Jubileuszowych XV Zawodów o Puchar Rektora w Narciarstwie i Snowboardzie- Witów 2017

Przeżyjmy to jeszcze raz!

„Jubileuszowe XV Zawody o Puchar Rektora AWF w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie” - czas na podsumowanie :)

Za nami kolejna edycja największej zimowej imprezy uczelnianej -XV Puchar Rektora AWF w Krakowie w narciarstwie alpejskim i snowboardzie, która odbyła się 25 lutego w Witowie.

Czytaj więcej...

Studenci AWF w Krakowie z medalami Akademickich Mistrzostw Polski 2016/2017!!

 

Worek medali przywieźli studenci AWF w Krakowie z Akademickich Mistrzostw Polski w Pływaniu!

Również studenci startujący w AMP we Wspinaczce Sportowej i w AMP w Judo pokazali się z jak najlepszej strony reprezentując Naszą Uczelnię na najbardziej prestiżowych zawodach dla Uczelni Wyższych!

 

Czytaj więcej...

Nowe biuro Koordynatora ds. Sportu Akademickiego AWF w Krakowie.

Informujemy, iż od 1 grudnia 2016 nastąpiła zmiana biura Koordynatora ds. Sportu Akademickiego AWF w Krakowie.


NOWE Biuro znajduje się w głównym budynku Uczelni:
Pok. 5 Hol Główny AWF (między 3 a 4 pawilonem)


Osobą odpowiedzialną za sport akademicki, starty reprezentacji Uczelni w Akademickich Mistrzostwach Małopolski i Akademickich Mistrzostwach Polski oraz organizację uczelnianych imprez sportowych jest mgr Kinga Tabor.
tel: 0-12 683 10 26
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

AWF w Krakowie Akademickim Mistrzem Polski w Biegach Przełajowych kobiet 2016/2017!

Złoto dla AWF w Krakowie w Biegach Przełajowych Kobiet w Akademickich Mistrzostwach Polski w Drużynowej Klasyfikacji Generalnej 2016/2017!!!

 

Czytaj więcej...

SUKCES GIMNASTYKÓW AZS AWF KRAKÓW

Drużynowe Mistrzostwa Polski z medalami.

W rozegranych w Bydgoszczy Drużynowych Mistrzostwach Polski w  gimnastyce sportowej, studenci naszej uczelni oraz zawodnicy KS AZS AWF Kraków wywalczyli medale w dwóch kategoriach wiekowych. Seniorzy, wychowankowie trenera Leona Biskupa, w składzie: Jacek Pozowski, Filip Sasnal, Piotr Kiełbik, Jakub Valles zdobyli srebro, a juniorzy młodsi, podopieczni Marcina Kaźmierczaka: Radosław Szymczyk, Szymon Chruściel, Piotr Koprowski, Jakub Frączek, Mateusz Cieślar zostali Mistrzami Polski

Start w zawodach to również  III ostatnia edycja Pucharu Polski. Miło nam poinformować, że całe podium w tym starcie zajęli zawodnicy AZS AWF Kraków: I miejsce Filip Sasnal, II -Jacek Pozowski, III Jakub Valles. W punktacji generalnej całorocznej - II miejsce zajął Jakub Valles,  a III miejsce Jacek Pozowski.

To ogromny sukces krakowskich gimnastyków.

 

Złoto dla AWF Kraków w Akademickich Mistrzostwach Polski w Snowboardzie! 2016/2017

 

JM Rektor AWF w Krakowie prof. Aleksander Tyka złożył gratulacje naszym studentom za godne reprezentowanie Uczelni w AMP w Narciarstwie alpejskim i Snowboardzie!
W Generalnej Klasyfikacji Drużynowej Kobiet w AMP w Snowboardzie nasze Panie zdobyły złoty medal a Panowie brązowy! Nasze Narciarki uzyskały IV miejsce tuż za podium.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

GALA SPORTU AKADEMICKIEGO 2016

 

AWF w Krakowie najlepszą Uczelnią w Akademickich Mistrzostwach Polski!

20 października 2016 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się Gala Sportu Akademickiego, podczas której nagrodzono najlepsze Uczelnie w Akademickich Mistrzostwach Polski za sezon 2015/2016. Gala była okazją do podsumowania sukcesów sportowych i organizacyjnych minionego roku.

Największym sukcesem Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie jest zajęcie I miejsca w Klasyfikacji Medalowej AMP!!! Klasyfikacja ta wyłania Uczelnie, które zdobyły najwięcej medali we wszystkich dyscyplinach rozgrywanych w AMP. Studenci AWF w Krakowie wywalczyli 11 złotych, 9 srebrnych i 10 brązowych medali.

Czytaj więcej...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie:

Partnerzy: