Ogłoszenia spoza AWF

II edycja programu "Atom dla Nauki"

Informacja dotycząca inauguracji drugiej edycji programu "Atom dla Nauki", organizowanego przez spółkę PGE EJ 1 pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, adresowanego do kadry naukowej oraz wszystkich studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Szczegółowe informacje w załączniku.

Czytaj więcej...

Konkurs "Teraz Polska Promocja" na najlepszą pracę magisterską

Z upoważnienia Przewodniczącego KRASP, Rektora W. Banysia w załączeniu przesyłam do uprzejmej wiadomości Państwa Rektorów pismo Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego w sprawie VII edycji konkursu „Teraz Polska Promocja” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą promocji Polski.

Czytaj więcej...

Bank Pekao S.A. - konta osobiste

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z oferty konta osobistego Eurokonto Premium Plus z bogatym pakietem usług, dedykowanej wyłącznie Klientom Bankowości Osobistej Premium a także oferty Eurokonta Intro dedykowanej dla Studentów. Specjalnie dla Klientów Bankowości Osobistej Premium przygotowaliśmy bogaty pakiet rozwiązań finansowych a dla Studentów możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania 50 PLN.

Będę wdzięczna za dystrybucję wśród Państwa pracowników i Studentów przesłanej oferty – oferta w załączeniu.

Ufam, że znajdzie ona szerokie zainteresowanie wśród pracowników Uczelni zarówno Kadry Zarządzającej, Dydaktycznej jak i pracowników Administracyjnych oraz Studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Z poważaniem
 
Kinga Urbańska
Menedżer ds. Sprzedaży Klienta Zamożnego
 
Pion Bankowości Detalicznej
Bankowość Osobista Premium
 
Bank Pekao SA,
Oddział w Krakowie ul. Pijarska 1, 31-015 Kraków
Tel: (012) 682 29 23  |  Faks: (012) 682 29 03 | GSM: 607 681 594
http://www.pekao.com.pl

Kredyt z Banku Pekao S.A.

Chcielibyśmy Państwa zachęcić do skorzystania z naszej aktualnej oferty dot. kredytu konsumenckiego. Istotą naszej oferty specjalnej jest obniżenie o 10% stawki oprocentowania zawartego w aktualnej umowie innego Banku. Przykładowo: dla kredytu w kwocie 20 000 PLN na okres 5 lat przy oprocentowaniu na poziomie 19% odsetki wynoszą 11 785 PLN, przy przeniesieniu kredytu i skorzystaniu z oferty naszego Banku odsetki wyniosłyby tylko 9 823 PLN co daje różnice w kwocie 1 963 PLN pozostającą do dyspozycji pożyczkobiorcy.

Będę wdzięczna za dystrybucję wśród Państwa pracowników przesłanej oferty – oferta w załączeniu.

Ufam, że znajdzie ona szerokie zainteresowanie wśród pracowników Uczelni zarówno Kadry Zarządzającej, Dydaktycznej jak i pracowników Administracyjnych.

Z poważaniem
 
Kinga Urbańska
Menedżer ds. Sprzedaży Klienta Zamożnego
 
Pion Bankowości Detalicznej
Bankowość Osobista Premium
 
Bank Pekao SA,
Oddział w Krakowie ul. Pijarska 1, 31-015 Kraków
Tel: (012) 682 29 23  |  Faks: (012) 682 29 03 | GSM: 607 681 594
http://www.pekao.com.pl

Badanie ankietowe

Badania prowadzone są w ramach realizowanego przez Collegium Mazovia innowacyjnego projektu Model kształcenia przez całe życie w oparciu o trwałą relację z uczelnią: "ideAGORA - absolwenci kapitałem społecznym uczelni". Wyniki badań posłużą budowie prototypu innowacyjnego modelu kształcenia studentów uwzględniającego potrzeby otoczenia gospodarczego i społecznego uczelni.

Czytaj więcej...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie:

Partnerzy: