Dział Nauczania i Spraw Socjalno-Bytowych Studentów

tel. 12 683 14 76

Maria Duda

Małgorzata Gardias

Pomoc materialna dla studentów i doktorantów, ubezpieczenia zdrowotne

paw. A /IIp./ 203

tel. 12 683 13 80

mgr Aneta Bohun

Jolanta Nogieć

Rozkłady zajęć dydaktycznych

paw. A /IIp./ 205

tel. 12 683 15 05

Godziny przyjęć dla studentów:

poniedziałek, wtorek 9.00 - 14.00

środa - dzień bez przyjęć studentów

czwartek, piątek 9.00 - 14.00

Obszary działania

1. Organizacja procesu dydaktycznego – rozkłady zajęć dydaktycznych
  2. Obsługa systemu rozliczeń godzin dydaktycznych nauczycieli akademickich
  3. Obsługa systemu pomocy materialnej dla studentów i doktorantów
  4. Ubezpieczenia  zdrowotne  studentów i doktorantów powyżej 26 roku życia
  5. Współdziałanie w sporządzaniu planu rzeczowo-finansowego Uczelni
  6. Sporządzanie sprawozdań w zakresie pomocy materialnej oraz GUS o liczbie studentów
  7. Rozliczanie finansowe działalności kół naukowych i organizacji studenckich działających na AWF
  8. Prowadzenie ewidencji planów obciążeń i rozliczeń godzin dydaktycznych nauczycieli akademickich
  9. Pomoc materialna dla studentów (stypendia , miejsca w domu studenckim, zapomogi)