System wyrabiania i aktualizowania legitymacji AZS - ubezpieczenia NNW w roku akademickim 2015/2016.

Od 1 października każdy, kto zechce zostać członkiem AZS oraz zawodnikiem reprezentacji Uczelni, będzie musiał zarejestrować się w systemie internetowym, by z wygenerowaną deklaracją, zdjęciem i legitymacją studencką udać się do wskazanego biura po odbiór legitymacji AZS lub ISIC-AZS.
REJESTRACJA ON-LINE

Obecni członkowie AZS, którzy zechcą przedłużyć ważność swojej legitymacji na kolejny rok, także będą musieli zarejestrować się w systemie. System w analogiczny sposób wygeneruje deklarację, na podstawie której we wskazanym biurze AZS można będzie odebrać hologram do wklejenia na swojej legitymacji.

Tegoroczne warunki ubezpieczenia NNW, którym podlega każdy posiadacz legitymacji AZS lub ISIC-AZS:
Wariant podstawowy - zakres ubezpieczenia opiewa na kwotę 6.500 zł,
Wariant "SPORT" - zakres ubezpieczenia opiewa na kwotę 75.000 zł.
WSZYSTKO O UBEZPIECZENIACH I LEGITYMACJACH AZS - TUTAJ

Każdy kto chce przystąpić do treningów poszczególnych sekcji uczelnianych oraz reprezentować AWF Kraków w rozgrywkach akademickich (Akademickie Mistrzostwa Małopolski, AMP) powinien:

a) przyjść na trening sekcji, którą jest się zainteresowany)
b)
wypełnić aplikację on-line
c) wydrukowaną i wypełnioną deklarację członkowską wraz ze zdjęciem dostarczyć do biura KS AZS AWF Kraków ul. Śniadeckich 12b
d) opłacić składkę członkowską na rok akademicki 2015-2016 w wysokości:
- 70 zł (suma ubezpieczenia 6500 zł)
- 295 zł (suma ubezpieczenia 50 000 zł)
e) posiadać podbity w odpowiednim dziekanacie Certyfikat Przynależności Akademickiej - do wypełnienia TUTAJ

Osoby przedłużające członkostwo w Klubie winny zgłosić się z WYPEŁNIONĄ I WYDRUKOWANĄ DEKLARACJĄ oraz legitymacją ISIC-AZS do biura klubu AZS AWF Kraków: ul. Śniadeckich 12b.