System wyrabiania i aktualizowania legitymacji AZS - ubezpieczenia NNW w roku akademickim 2016/2017

Od 3 października każdy, kto zechce zostać członkiem AZS oraz zawodnikiem reprezentacji Uczelni, będzie musiał posiadać legitymację AZS lub ISIC-AZS.

Osoby przedłużające członkostwo również powinny zgłosić się z WYPEŁNIONĄ I WYDRUKOWANĄ DEKLARACJĄ oraz legitymacją ISIC-AZS do biura klubu AZS AWF Kraków: ul. Śniadeckich 12b oraz wyrobić Certyfikat Przynależności Akademickiej.

Każdy kto chce przystąpić do treningów poszczególnych sekcji uczelnianych oraz reprezentować AWF Kraków w rozgrywkach akademickich (Akademickie Mistrzostwa Małopolski, Akademickich Mistrzostw Polski) powinien:

a) przyjść na trening sekcji, którą jest się zainteresowany
b) wypełnić aplikację on-line
c) wydrukowaną i wypełnioną deklarację członkowską wraz ze zdjęciem dostarczyć do biura KS AZS AWF Kraków ul. Śniadeckich 12b
d) opłacić składkę członkowską na rok akademicki 2016-2017 w wysokości:

- 75 zł (suma ubezpieczenia 6 500 zł)

-110 zł (suma ubezpieczenia 25 000 zł)

- 450 zł (suma ubezpieczenia 75 000 zł)

UWAGA!!!

KS AZS AWF Kraków informuje, że z dniem 07.04.2017 roku nastąpiła zmiana w formie płatności związanej z ewidencjonowaniem składek w systemie ISIC oraz składek członkowskich.

Należność należy wpłacać na konto: 85 1030 0019 0109 8530 0044 7412.

Odbiorca: KS AZS AWF Kraków

Kwota: …… (kwota: 75zł, 110zl lub 450zł)

Tytułem przelewu:  ISIC (kwota: 75zł, 110zl lub 450zł) oraz podać jaka sekcja.

e) posiadać podbity w odpowiednim dziekanacie Certyfikat Przynależności Akademickiej - do wypełnienia TUTAJ

Obecni członkowie AZS, którzy zechcą przedłużyć ważność swojej legitymacji na kolejny rok, także będą musieli zarejestrować się w systemie. System w analogiczny sposób wygeneruje deklarację, na podstawie której we wskazanym biurze AZS można będzie odebrać hologram do wklejenia na swojej legitymacji.

REJESTRACJA ON-LINE

Więcej o legitymacjach AZS i korzyściach płynących z ich posiadania - TUTAJ

Tegoroczne warunki ubezpieczenia NNW, którym podlega każdy posiadacz legitymacji AZS lub ISIC-AZS:

- Wariant I Standard- zakres ubezpieczenia opiewa na kwotę 6 500 zł

- Wariant II Komfort- zakres ubezpieczenia opiewa na kwotę  25 000 zł

- Wariant III „SPORT” - zakres ubezpieczenia opiewa na kwotę  75 000 zł

W roku akademickim 2016/2017 ubezpieczycielem członków Akademickiego Związku Sportowego jest firma Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

WSZYSTKO O UBEZPIECZENIACH I LEGITYMACJACH AZS - TUTAJ