Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża

Aktualności

Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża to stała baza krwiodawstwa. Blisko 30.000 członków jest zrzeszonych w 1394 klubach; 181.934 litrów krwi oddało 157.671 członków i wolontariuszy (wszyscy honorowi krwiodawcy oddali około 405.731 litrów krwi). W 2006 r. Polski Czerwony Krzyż pozyskał 83.375 pierwszorazowych dawców, także dzięki akcjom promocyjnym. Ty także możesz zostać Honorowym Dawcą i uratować ludzkie życie !

Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie włączyła się w łańcuch ludzi dobrej woli.

Od 2007 roku działa przy AWF Akademickie Koło PCK i Klub HDK PCK.
Informacji o Kole PCK i Klubie HDK PCK udziela: dr Eligiusz Madejski
Katedra Teorii i Metodyki WF, Pawilon III, pok.314: telefon 12 683-12-72

SERDECZNIE ZAPRASZAMY STUDENTÓW I PRACOWNIKÓW

III miejsce w okręgowegowej IX Edycji Ogólnopolskiego Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie” dla koła HDK i PCK

Akademicki Klub Honorowych Dawców Krwi PCK działający w Akademii Wychowania Fizycznego im. B. Czecha w Krakowie zajął III miejsce w kategorii uczelni i szkół wyższych „Wskaźnik aktywności” etapu okręgowego IX Edycji Ogólnopolskiego Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom za aktywny udział w organizowanych akcjach oddawani krwi w ramach turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie”.

Zarząd i opiekun
dr Eligiusz Madejski

.

Załączniki:
Pobierz plik (pck_dyplom.jpg)pck_dyplom.jpg[Dyplom][ ]266 kB
Pobierz plik (dawcom_w_darze.doc)dawcom_w_darze.doc[Informacja o rabatach][ ]36 kB